Vielgovia Szczecin - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kasta Szczecin - Majowe - Tanovia Tanowo 5:9
  • Prawobrzeże Szczecin - AP Hutnik II Szczecin 2:2
  • Arkonia II Szczecin - Salos II Szczecin 1:0
  • Vielgovia Szczecin - Jeziorak Szczecin 0:4
  • Mierzynianka Mierzyn - Stal II Szczecin 6:6
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Obóz treningowy - 01.2012
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 54, wczoraj: 43
ogółem: 299 015

statystyki szczegółowe

Buttony

Sport.pl

Linki

 - Strona "Wielgowo i okolice": www.wielgowo.pl
- Portal sportowy "Ligowiec": http://ligowiec.net/
- Pogoń Szczecin: http://www.pogon.v.pl/
- Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej: http://www.zzpn.pl/
 

Klasa okręgowa grupa I:
- Dąbrovia St. Dąbrowa: www.gksdabrovia.futbolowo.pl
- Fagus Kołbacz: www.glksfaguskolbacz.cba.pl/
-
Flota II Świnoujście:
http://flotadwa.prv.pl/
- Ina Ińsko: www.inainsko.fc.pl
- Korona Stuchowo:
www.koronastuchowo.bnx.pl
- KP Chemik II Police: www.chemik.police.pl
- Masovia Maszewo: www.masovia.net
- Mewa Resko: www.mewaresko.yoyo.pl
- Pomorzanin Nowogard: www.pomorzanin.com
- Promień Mosty: promien.futbolowo.pl
- Światowid Łobez:
www.swiatowid.ovh.org
- Wicher Brojce: www.wicher-brojce.yoyo.pl

Inne kluby piłkarskie:

V liga
- Arkonia Szczecin: www.arkonia.szczecin.pl
- Iskierka Szczecin:
 iskierka.futolowo.pl  
- Sparta Węgorzyno: www.spartawegorzyno.unl.pl
- Sarmata Dobra Nowog.: www.sarmatadobra.pl
- Świt Szczecin:
www.swit.skolwin.pl

A Klasa
- Grot Gardno: grotgardno.futbolowo.pl
- Jeziorak Szczecin-Załom: www.oksjeziorak.prv.pl

- LZS Zryw Kołbaskowo: www.zrywkolbaskowo.pl
- Wicher Reptowo: wicherreptowo.futbolowo.pl
B Klasa
- Kasta Bukowe: www.kastamajowe.xt.pl 



 

  

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Vielgovia SzczecinJeziorak Szczecin
Vielgovia Szczecin 0:4 Jeziorak Szczecin
2016-10-30, 10:00:00
     
oceny zawodników »

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Kasta Szczecin - Majowe 5:9 Tanovia Tanowo
Prawobrzeże Szczecin 2:2 AP Hutnik II Szczecin
Arkonia II Szczecin 1:0 Salos II Szczecin
Vielgovia Szczecin 0:4 Jeziorak Szczecin
Mierzynianka Mierzyn 6:6 Stal II Szczecin

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.